Momentinis įsivertinimas „5 sritys“ (Nr. 56)

Momentinis įsivertinimas - tai įsivertinimui skirta priemonė, kurios pagalba visos klasės mokiniai gali įsivertinti ir galiausiai bus matomas visos klasės bendras vaizdas. Mokiniai prieidami prie mokytojo kompiuterio paspaudžia ant savo pasirinkimo ir žodžiu trumpai pakomentuoja kodėl taip pasirinko. Momentinis įsivertinimas naudingas tuo, kad jis aktyvus kol vyksta demonstracija, o vėliau, išjungus, nereikia jokio specialaus pasiruošimo ar rezultatų anuliavimo, galima naudoti vėl ir vėl, priemonė kaskart įjungus yra pilnai paruošta naudojimui, įsivertinimų istorija neišsisaugoja tad netrukdo sekančiam įsivertinimui.
Mokytojas pats arba su mokinių pagalba išskiria 5 sunkiausias sritis. Tuomet kiekvienas mokinys priėjęs išsirenka jam asmeniškai sunkiausią sritį iš 5 galimų. Akivaizdžiai matosi, kurią sritį pasirenka daugiausiai, o kurią mažiausiai mokinių ir pagal tai galima tęsti mokymo procesą kreipiant dėmesį į daugiausia mokinių išskirtas sritis, kurios jų nuomonę yra probleminės, sudėtingesnės.
Taip pat galima išskirti 5 lengviausias sritis ar pan.
Sričių pavadinimus įsirašote patys. Visus užrašus galima keisti neribotai kartų ir priemonę naudoti neribotą laikotarpį. Sistemos reikalavimai: Powerpoint programa
5.00€